Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Stabilizator Audio Reference CARBON Silver 730g

AR-Puck silver

Audio Reference AR-Puck Stainless Steel & Carbon to najwyższej klasy stabilizator do gramofonu... pięknie wykonane akcesorium o nadzwyczaj złożonej budowie...   Dzięki pokaźnej wadze stabilizatora płyta ma zacznie lepszy kontakt z talerzem czy matą.   Przez zastosowanie stabilizatora AR-Puck Stainless Steel & Carbon dźwięk zyskuje na dynamice i spójności, jest bardziej szczegółowy lepiej zarysowują się wszelkie subtelności.    

Więcej szczegółów

Towar chwilowo niedostępny

629,00 zł brutto


Opis produktu

 

Główna część - ergonomicznie ukształtowany korpus precyzyjnie wytoczony z jednorodnego kawałka stopu stali nierdzewnej z dodatkiem metali szlachetnych.

 

Wewnątrz - w ośmiu koncentrycznie rozmieszczonych komorach umieszczono piasek kwarcowy, którego zadaniem jest pochłanianie rezonasu generowanego przez łożysko główne.

 

Spodnia część stabilizatora szczelnie zamykająca komory z piaskiem stykająca się bazpośrednio z płytą to warstwa plecionki włókna węglowego. Otwór na trzpień jest delikatnie obszerniejszy, krawędzie i ściany otworu i nie mają  z nim bezpośredniego kontaktu.

Rolę elementu centrującego pełni silikonowa obejma.

 

 

Waga 730g

Średnica 80mm

Wysokość 31mm

 

Producent Millennium audio vision

Made in Germany

 

 

 

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...