Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Środek czyszczący Vinyl Clean Pro-Ject, do płyt i igły

PJ VINYL CLEAN

Pro-Ject

Nowość w ofercie Pro-Ject: Vinyl - Clean - masa do czyszczenia płyt analogowych oraz igieł wkładek gramofonowych   Vinyl-Clean jest wysoko zaawansowanym środekiem do czyszczenia trudno dostępnych, chropowatych powierzchni i szczelin. Usuwa uciążliwe zabrudzenia i drobnoustroje na wszystkich powierzchniach.   - dla lepszej jakości brzmienia i długiej żywotności płyty - czyści płyty analogowe i igły gramofonowe  - zbiera kurz i niepożądane nieczystości  - delikatnie usuwa głęboko osadzone zabrudzenia - wielokrotnego użytku  - wskaźnik zużycia Vinyl Clean  - receptura oparta na naturalnych składnikach       

Więcej szczegółów

55,00 zł brutto

Opis produktu

Masa  została opracowana z myślą o efektywnym, skutecznym oraz delikatnym  czyszczeniu płyt i sprzętu analogowego. Suchą metodą usuwa z powierzchni płyty winylowej tłuste ślady, z rowka natomiast wydobywa kurz i inne zanieczyszczenia. Płyta po wyczyszczeniu posiada właściwości antystatyczne.

 

Vinyl Clean skutecznie też czyści igłę wkładki gramofonowej. W delikatny sposób zdejmuje z niej uzbierane nieczystości.

 

Użytkowanie jest bardzo proste: masę nakładamy na powierzchnię płyty (nie należy nią wycierać powierzchni) naciskamy i odklejamy. Masa służy do wielokrotnego użytku, jednak nie powinna być użytkowana dłużej niż 8 miesięcy od pierwszego użycia.

 

Należy wymienić kiedy powierzchnia staje się lepka, ale nie później niż osiem miesięcy od pierwszego zastosowania.

 

Producent: Pro-Ject

 

Poniższy film w naszej ocenie pokazuje jak NIE !!! należy używać Vinyl Clean.

 

UWAGA !!! Płyty należy czyścić jeszcze przed położeniem na gramofon i pod żadnym pozorem nie wolno dociskać igły - grozi to jej bezpowrotnym uszkodzeniem.

 

 


 

 


Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...