Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Płyn Mobile Fidelity ONE Cleaning Solution

MOFI ONE CLEANING

Mobile Fidelity

Mobile Fidelity ONE Cleaning Solution - profesjonalny płyn zalecany do manualnego czyszczenia płyt analogowych. Doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy nie korzystają z myjek płyt analogowych.   Preparat przygotowany na bazie alkoholu o najwyższym stopniu czystości. Nie zawiera w swoim składzie substancji aromatycznych, olejków czy innych składników mogących zostać na ścianach rowka w postaci mikrofilmu.   Sprawnie wnika w najgłębsze partie ścieżki, rozpuszcza i odkleja od ścian rowka zalegające zanieczyszczenia najróżniejszego pochodzenia a następnie szybko odparowuje. Po czyszczeniu płyta nie wymaga spłukiwania i jest gotowa do odtwarzania.      

Więcej szczegółów

89,90 zł brutto

-20,00 zł

109,90 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
2 10% Do 21,98 zł
3 15% Do 49,45 zł

Opis produktu

 

Dla najlepszego rezultatu polecamy stosować dwie szczotki welurowe specjalnie przeznaczone tylko do tej mikstury, np. Mobile Fidelity Record Brush. Nie używać szczotek, które miały już wcześniej kontakt z innym detergentem do płyt analogowych. Pierwszą szczotką równomiernie rozprowadzamy płyn i delikatnie dociskając szczotkujemy miejsce rekordu zgodnie z biegiem ścieżek.

 

Po wyschnięciu płyty drugą ze szczotek "wygarniamy" ewentualne pozostałości.

 

MoFi ONE znacznie redukuje szumy, eksponuje tło, poprawia balans tonalny i podnosi dynamikę. Pojawia sie więcej przestrzeni, dźwięki zdają się odrywać od głośników sprawiając, że słuchacz jest znacznie bliżej muzyki.

 

Informacje techniczne:

 

Bezwonny

Pojemność: 0,45L

Nie stosować do płyt 78rpm (shelack)

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...