Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Transformator Ortofon ST-7 Zobacz większe

Transformator Ortofon ST-7

ORTJ111350070

Ortofon

  Pasywny transformator Ortofon ST-7 jest uniwersalnym rozwinięciem systemu dla systemów MC.   Konstrukcja typu dual mono, łącznie z indywidualnym ekranowaniem każdego kanału, poprawia obrazowanie transformatora i zmniejsza wpływ szumu środowiskowego.    Transformator ST-7  idealnie współpracuje z większością wkładek typu MC, w szczególności dedykowany jest do wkładek MC Ortofon serii Quintet oraz SPU Classic.      

Więcej szczegółów

2 310,00 zł brutto


Opis produktu

 

Kompaktowy i stylowy, ST-7 posiada solidną obudowę wyposażoną w cztery gumowe nóżki, które pomagają zredukować niepożądane wibracje w urządzeniu. Wysokiej jakości przewody wewnętrzne wraz z pozłacanymi terminalami zapewniają optymalną transmisję sygnału. Warstwowa struktura uzwojenia, stosowana w ST-7 znacząco poprawia szerokość pasma przenoszenia i zapewnia bardzo jasny i otwarty dźwięk w całym zakresie częstotliwości. 

 

---


Urządzenie, które umożliwia podłączenie wkładki gramofonowej o niskim poziomie wyjściowym i niskiej impedancji do przedwzmacniacza gramofonowego, lub wzmacniacza zintegrowanego przeznaczonego wyłącznie do współpracy z wkładkami o wysokim poziomie wyjściowym i wysokiej impedancji.

 

Dane techniczne:

 

Wzmocnienie napięciowe 24 dB przy 1kHz

Pasmo przenoszenia 15 Hz - 45 kHz  (-2,5dB +0dB)

Obciążenie transformatora 47 kOhm // 200 pF

Wymiary 122 X 43,5 X 102 mm

 

 


Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...