Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Wkładka MM Ortofon 2M Blue PnP Zobacz większe

Wkładka MM Ortofon 2M PnP Blue

2M Blue/PnP

Ortofon

Wkładka Ortofon 2M Blue PnP - w firmowym uchwycie.   Dźwięk bardziej studyjny w stosunku do linii OM. Więcej informacji w dolnych zakresach, większa rozdzielczość i ogólnie więcej „muzyki”. Ta ostatnia cecha coraz bardziej pasuje do większości nowych modeli Ortofon'a.   I jeszcze jedno... gramofon zyskuje na stronie wizualnej, uzbrojone we wkładkę 2M Blue ramię prezentuje się jeszcze ciekawiej.   * Wkładka w wersji RETAIL - w zestawie: dokumentacja, szczoteczka do igły gramofonowej, komplet śrub i wkrętak.      

Więcej szczegółów

1 045,00 zł brutto


Opis produktu

Trzecia wersja wkładek 2M oznaczona symbolem PnP. Jest to wersja wyposażona seryjnie w główkę ramienia (headshell) ze standardowym mocowaniem pasującym do większości ramion gramofonowych na rynku z możliwością odłączania główki ramienia. Bardzo wygodne rozwiązanie umożliwiające szybką i bezproblemową wymianę lub zamianę wkładki bez konieczności ponownej dokładnej regulacji samej wkładki w główce ramienia.


Mając dwie czy trzy wkładki wyposażone seryjnie w ten typ mocowania możemy bardzo szybko zmieniać wkładki w ramieniu gramofonu, bądź przekładać go do innego ramienia w innym gramofonie.


Headshell zastosowany przez Ortofona w tym typie mocowania czyli PnP pozwala ponad to bez problemu wymienić całą wkładkę 2M na inną tego samego typu. Wkładka w headshellu mocowana jest standardowymi śrubami. Ten typ mocowania występuje we wszystkich rodzajach produkowanych wkładek typu 2M.

Dane techniczne Ortofon 2M Blue PnP

Wkładka typu MM
Pasmo przenoszenia (Hz) 20-25k
Napięcie wyjściowe/Ch (mV) 5,5
Separacja kanałów przy 1kHz: 25dB
Separacja kanałów przy 15kHz: 15dB
Typ igły (szlif): Eliptyczny
Impedancja wejściowa 1.3 kOhms
Siła nacisku (mN,g) 1.6 - 2
Nacisk (Zalecana siła nacisku): 18mN (1,8g)
Waga wkładki 7.2 g
Waga całości (wkładka + headshell) 23g

Produkt nowy, fabrycznie zapakowany

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...