Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Głośniki DYNAUDIO Special Forty

Special 40/Red

DYNAUDIO

Kolumny podstawkowe Special Forty - szczytowe rozwiązanie z dziedziny akustyki, połączone z klasycznym wzornictwem Dynaudio.    Special Forty to klasyczna konstrukcja będąca esencją tego, co można oczekiwać po najlepszych konstrukcjach Dynaudio. To niepowtarzalne dzieło wykonane z dbałością o szczegóły i przesiąknięte żarliwą miłością do naturalnego dźwięku.   Special Forty to drogocenna rzecz dla prawdziwego konesera – para klasycznych pasywnych monitorów. Nie wywołają one jednak łezki w oku i chęci powrotu do starych, dobrych czasów. Zamiast tego zaskakują najlepszymi sprawdzonymi rozwiązaniami, dostosowanymi do naszych wymagających czasów. Special Forty to także jasny komunikat na temat tego, czego można spodziewać się po Dynaudio w przyszłości.         

Więcej szczegółów

12 900,00 zł brutto


Opis produktu

 

Tweeter Esotar Forty

 

W naszym najnowszym tweeterze zmaksymalizowaliśmy przepływ powietrza, osiągając jeszcze większe wyrafinowanie góry pasma. Bardzo niska częstotliwość rezonansowa przełożyła się na gładsze pasmo i skuteczniejsze zespolenie tweetera z zakresem średnich tonów.

 

Mid-woofer o średnicy 17 cm

 

To najlepszy głośnik o średnicy 17 cm, jaki udało nam się kiedykolwiek wyprodukować. Jego konstrukcja opiera się na elementach serii Confidence i Evidence, z wykorzystaniem zaawansowanego magnesu hybrydowego, który redukuje zniekształcenia i zwiększa obciążalność przetwornika. 

 

Zwrotnica pierwszego rzędu

 

Linearyzacja odpowiedzi fazowej i przebiegu impedancji to nieodłączne składowe klasycznych filtrów częstotliwościowych Dynaudio, przeznaczonych do konstrukcji z najwyższej półki.

 

Wyjątkowe wykończenia obudowy

 

Zarezerwowane tylko i wyłącznie dla modelu Special Forty, lakierowane na wysoki połysk. szokująco piękne forniry: szara i czerwona brzoza. Każda para jest jedyna w swoim rodzaju, gdyż nieznacznie różni się od pozostałych.

 

Płytka złącz z aluminium


Uniwersalne terminale umożliwiające podłączenie kabli wszystkie możliwe sposoby oraz specjalne urodzinowe logo – dlatego że liczy się także to, co nie rzuca się w oczy.

 

Wyprodukowane w Danii

 

Zaprojektowane i przetestowane w laboratoriach Dynaudio – wyprodukowane po drugiej stronie ulicy, w naszej fabryce. Pozdrowienia ze Skanderborga!

 

***

 

Specyfikacja techniczna


Efektywność: 86 dB (2.83V / 1m)

Moc ciągła: 200 W

Impedancja: 6 Ω

Pasmo przenoszenia: 41 Hz – 23 kHz

Obudowa: Bass-reflex, tylny

Zwrotnica: 2-drożna

Podział pasma: 2 kHz

 

Dane techniczne

 

Filtry: 1 rząd

Mid-woofer: 17 cm, MSP

Tweeter: 28 mm, Esotar Forty

Waga: 8.1kg

Wymiary (SxWxG): 198 x 360 x 307 mm

Wymiary z maskownicą (SxWxG): 198 x 360 x 322 mm

Wykończenia: Grey Birch/Black, Red Birch/Black

 

Strona producenta

 


 

 

 


 

 


Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...