Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Latarka stroboskopowa 50 Hz - JR Audio

JR4-01

JR AUDIO

Latarka stroboskowa służy do oświetlania z bliskiej odległości płytki stroboskopowej JR Audio w celu ustalenia czy talerz gramofonu obraca się z właściwą prędkością.  Częstotliwość błysków latarki jest precyzyjnie skorelowana z odległością między znacznikami umieszczonymi na płytce, co w efekcie pozwala na szybką i pecyzyjną ocenę obrotów.Kolor światła diody składający się tylko z górnej części spektrum promieniowania widzialnego dobrano w taki sposób, aby kontrast między znacznikami, a tłem był jak największy, co znacznie ułatwia obserwację. Rezonator kwarcowy wspomagany układami scalonymi zapewnia niebywałą stabilność częstotliwości błysków, która wynosi 50 Hz z dokładnością do czterech miejsc po przecinku.    Hand made in Europe by JR Audio.      

Więcej szczegółów

Towar chwilowo niedostępny

239,00 zł brutto


Opis produktu

Szczegóły dokonywania pomiarów prędkości obrotowej talerza gramofonu znajdują się w opisie maty stroboskopowej JR Audio.

 

Zasilanie to jedna, łatwo dostępna bateria typu AAA, umożliwiająca do 30 godzin ciągłej pracy. Obudowę latarki, a także jej włącznik wykonano z wytrzymałego i lekkiego, anodowanego aluminium.

 

Opakowanie: efektowna drewniana kasetka.

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...