Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Wkładka Audio-Technica VM520EB

VM520EB

audio-technica

Audio-Technica VM520EB to typowa wkładka MM, z możliwością wymiany igły, którą chroni zintegrowana, uchylna osłonka.    Najważniejsze cechy/zwięzła charakterytyka:    - grot w szlifie eliptycznym - podwójny magnes w pozycji V - wysokiej klasy paratoidalny generator (minimalizacja strat wysokich częstotliwości) - aluminiowy cantilever - centralnie umieszczona płytka ekranująca kanały stereo - zwarta polimerowa obudowa dla zmniejszenia rezonansu      

Więcej szczegółów

599,00 zł brutto


Opis produktu

Wkładka Audio-Technica: VM520EB - to model typu MM (Moving Magnet) z diamentowym grotem w eliptycznym kształcie - w porównaniu do igły sferycznej zapewnia wierniejsze odtwarzanie (w szczególności dotyczy to tonów wysokich), mniejsze zniekształcenia oraz wolniejsze zużycie.

 

W korpusie przetwornika umieszczono wykonaną ze specjalnego materiału (permaloj) płytkę ekranującą kanały stereo. Jest odpowiedzialna za ich separację i jednocześnie obniża przesłuchy.


Obudowa wkładki wykonana jest z bardzo zwartego polimeru charakteryzującego się niskim rezonansem własnym. Okablowanie cewki z miedzi beztlenowej czystości 6N.


Odtwarzany dźwięk jest ekspresyjny i wyrazisty, bardzo dobitny w zakresie średnich tonów, otwarty na górze pasma. Nie napotkamy tu typowego analogowego i plastycznego charakteru, bas jest krótki i konturowy.

 

Typ wkładki: MM

Mocowanie wkładki: 1/2 cala

Szlif: eliptyczny

Kąt nachylenia igły: 23 stopnie

Siła nacisku: 1.8 - 2.2g (18 - 22mN) zalecane 2.0g (20mN)

Pasmo przenoszenia: 20 - 23.000Hz

Separacja kanałów: 27dB

Balans kanałów: 1.5dB (1 kHz)

Napięcie wyjściowe MM: 4mV

Rezystancja: 47.000 Ohm

Waga: 6.4g

Igła zamienna: VMN20EB

 

W zestawie: śruby mocujące


Producent: Audio-Technica Japan info

Gwarancja: 24 miesiące

 

 


Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...